Geokomunitný portál vám prináša Geokomunita

Výnimočný RTK GNSS prijímač Leica Zeno GG04 umožňuje maximálnu slobodu výberu

Výnimočný RTK GNSS prijímač Leica Zeno GG04 umožňuje maximálnu slobodu výberuSpoločnosť GEOTECH Bratislava zaradila do svojej ponuky nový externý RTK GNSS prijímač Leica Zeno GG04. Je ideálny pre všetkých, ktorí potrebujú dosiahnuť veľmi presné meranie aj vo veľmi náročných podmienkach a pritom chcú použiť svoj vlastný smartfón alebo tablet s vhodnou aplikáciou pre meranie.

Vlastnosti

Základom Leica Zeno GG04 je presný trojfrekvenčný GNSS prijímač s 555 kanálmi a podporou všetkých súčasných aj budúcich signálov GPS (L1, L2, L2C, L5), GLONASS (L1, L2), BEIDOU (B1, B2, B3) a GALILEO (E1, E5a, E5b, Alt-BOC, E6). Leica GG04 vyniká odolnosťou IP68 a výkonným RTK meraním aj v náročných podmienkach s okolitými prekážkami. Prijímač pritom ostáva ergonomický, ľahký (len 0,8 kg vrátane batérie) a kompaktný. Vymeniteľná batéria umožňuje celodenné meranie.

Výnimočný RTK GNSS prijímač Leica Zeno GG04 umožňuje maximálnu slobodu výberu
Výnimočný RTK GNSS prijímač Leica Zeno GG04 umožňuje maximálnu slobodu výberu
Možnosti výberu

Ako ovládacie zariadenie si geodet môže vybrať z viacerých riešení. Okrem svojho mobilu alebo tabletu si môže vybrať z ponuky ultra odolných ručných počítačov alebo tabletov značky Handheld. K nim sa dajú dokúpiť výborné mapovacie aplikácie MAPUJ (pre Android) alebo topoXplore (pre Windows).

Dodávateľ

Viac informácii o novom RTK prijímači Leica Zeno GG04 získate u výhradného distribútora Leica Geosystems na Slovensku, firmy GEOTECH Bratislava s.r.o. na tel. čísle 0903 443 981, alebo na gps(zavinac)geotech.sk.

Pridaj komentár