Geokomunitný portál vám prináša Geokomunita

Pozvánka na konferenciu Trimble Express 2020

logo Trimble Express 2020

Chcete napredovať v oblasti geodézie a GIS? Ste nadšencami nových technológií? Hľadáte cestu pre rozvoj svojej firmy? Chcete spoznať obchodné portfólio spoločnosti Geotronics Slovakia – autorizovaného slovenského distribútora moderných riešení značky Trimble? Práve Vám je určená pozvánka na odbornú konferenciu Trimble Express 2020. Stretnutia na Sliači a v Bratislave boli zrušené a nové termíny budú zverejnené neskôr.

Miesta

Vo forme prednášok Vám priblížime Trimble Express v troch mestác: 10.3. Košice – Hotel Yasmin, 11.3. Sliač – Hotel Kaskady, 12.3. Bratislava – Hotel NH Bratislava Gate One. Poskytneme tam informácie o trendoch z oblasti laserového skenovania, leteckej fotogrametrie, LiDARu, mobilného mapovania, virtuálnej reality a inžinierskej geodézie. Spoznáte nové geodetické produkty od popredných výrobcov Trimble, Microdrones a Delair. Zoznámite sa s naším tímom Geotronics Slovakia. Zistíte, ako sa vďaka našim produktom, službám a podpore môžete posunúť vpred.

Chcete spoznať obchodné portfólio spoločnosti Geotronics Slovakia? Práve Vám je určená pozvánka na odbornú konferenciu Trimble Express 2020.

Program Trimble Express

08:30 – 09:00 Vstup na konferenciu

Otvorenie konferenčnej miestnosti
Ranná káva a občerstvenie

09:00 – 10:30

Trimble X7 – nový inteligentný 3D laserový skener
Trimble SiteVision – priestorové dáta v kontexte reálneho sveta
Ako naplno využiť jednomužnú totálnu stanicu Trimble Robotic
Potenciál bezpilotných zariadení  v praxi

10:30 – 11:00 Prestávka na občerstvenie

11:00 – 12:30

Nový GNSS prijímač Trimble R12 – posúva hranice merania
Trimble Business Center – softvér ktorý ocení každý geodet
Trimble MX9 – mobilné mapovanie na najvyššej úrovni
Služby hromadného zberu dát – prezentácia partnera
Súťaž – losovanie vyplnených formulárov

12:30 – 14:00 Priestor na diskusiu a obchodné stretnutia

Okrem zaujímavých prednášok Vás čaká aj chutné občerstvenie v príjemnom prostredí. Akcia je zaradená do zoznamu odborných podujatí pre rok 2020. Členovia Komory geodetov a kartografov majú po zodpovedaní otázok k témam nárok na získanie 10 bodov za účasť na vzdelávacej aktivite evidovanej kanceláriou komory.

Registrácia

Trimble Express 2020 je pre všetkých registrovaných účastníkov zadarmo, a preto sa v prípade záujmu zaregistrujte prosím. Zoznam zúčastnených bude vytvorený na základe vyplnených súťažných formulárov, ktoré sa budú zbierať po prezentáciách a budú slúžiť ako zlosovacie lístky do súťaže.

Ing. Dominik Laufík
Geotronics Slovakia, s.r.o.
Račianska 77/A
831 02 Bratislava
e-mail: obchod(zavinac)geotronics.sk

Pridaj komentár