Site icon GeoCommunity.sk

Ponuka práce: Majetkovoprávne vzťahy so znalosťou GIS

Slovenská správa ciest hľadá s okamžitým nástupom zamestnanca pre prácu s popisnými/geodetickými údajmi katastra nehnuteľností a správu informačného systému ESID System, ktorý slúži na majetkovoprávne vysporiadanie pozemkov s ostatnými vlastníkmi a správcami cestných komunikácií.

Organizácia

Slovenská správa ciest (SSC), Miletičova 19, 826 19 Bratislava

Pracovná pozícia

Hlavný odborný zamestnanec pre majetkovoprávne vzťahy

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer – zastupovanie za zamestnanca na materskej dovolenke

Náplň práce
Kvalifikačné predpoklady
Osobnostné predpoklady
Výhody
Platové podmienky
Miesto výkonu práce

Bratislava

Termín nástupu

ihneď

Kontakty

V prípade záujmu o uvedené pracovné miesto je potrebné zaslať profesijný životopis na vyššie uvedené kontakty. Slovenská správa ciest spracúva osobné údaje (ochrana), ktoré získala od uchádzača ako dotknutej osoby v požadovanej forme profesijného životopisu. Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Exit mobile version